BEEE
Tagi: cpp[22] konkursowa[19] WSoC[11] strzelanka[3]
Wydane: 2016-10-01
Gra na Warsztat Summer of Code 2016, gdzie zajęła 5 miejsce, oraz wygrała w kategorii "Najlepsze rozwiązania techniczne".

Pierwszoosobowa gra (prawie-)RPG. Miecze, dzidy, kijki, księgi czarów oraz wrogowie, którym powyższe szkodzą.

Krasnoludzki rolnik wiódł spokojny żywot. Uprawiał ziemniaki na swoim polu i nikomu nie przeszkadzał. Jego pobratymcy woleli biegać po świecie i walczyć ze złem, ale to nie było dla niego. Wszystko zmieniło się jednego dnia. Horda szczurów porwała wszystkie ziemniaki krasnoludzkiego rolnika i zabrała je do opuszczonego, zaczarowanego zamku znajdującego się niedaleko. Niewiele myśląc, krasnoludzki rolnik pobiegł odzyskać swoją własność, trzymając w ręce tylko widły.
Nie wiedział jednak, że zamek jest zaczarowany. A jeśli nawet wiedział, to nie przejmował się tym gdy przekraczał jego bramę. A nawet jeśli się przejmował, to chęć odzyskania ziemniaków była silniejsza. Jednak fakt ten, że zamek jest zaczarowany, oznaczać może jego zgubę. Przestrzeń w środku jest pozaginana w najprzeróżniejsze sposoby i dzielny rolnik szybko się zgubił. Aby przeżyć, musi odnaleźć swoje ziemniaki, oraz pokonać czających się w pobliżu wrogów.